Hostele na świecie

Hostele w WiedniuHostele w Wiedniu

Odkryj Wiedeń, miasto pełne historii i kultury. Przygotowaliśmy zestawienie najlepszych hosteli w Wiedniu.

Tanie noclegi w LondynieTanie noclegi w Londynie

Londyn posiada jedną z najlepszych i najbogatszych bazę hosteli w Europie.

Tanie spanie w Barcelonie

Stolica Katalonii jest bardzo często odwiedzana przez turystów. Noclegi nie należą tu do najtańszych...

Tanie noclegi w Berlinie

Stolica Niemiec oferuje bardzo bogatą bazę noclegową. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Paryż

Jeśli szukasz noclegu w Paryżu, niecznie sprawdź naszą listę polecanych hosteli.


Tanie spanie w Barcelonie

Sant Jordi Alberg

Sant Jordi Alberg

Bardzo przyjemny hostel położony w okolicy Plaza Cataluna (ok. 8 minut na nogach od tego placu). Jest to centralne położenie, więc wszędzie można trafić dość łatwo. Hostel oferuje pokoje wieloosobowe. Doskonałe miejsce na krótkie wypady weekendowe. Wspólna sala z telewizją, DVD i gitarą sprzyja integracji i poznawaniu nowych ludzi, podobnie jak codzienne wyjścia do dyskotek i pobliskich barów. Dobry tani nocleg zwłaszcza dla młodych ludzi.

Dostępność, ceny, rezerwacja

Barcelona Urbany Hostel

Barcelona Urbany Hostel

Ten hostel oferuje tyle atrakcji za tak niską cenę, że to aż niewiarygodne. W cenie jest bezpłatne śniadanie, nielimitowane korzystanie z siłowni oraz krytego basenu, przepiękny taras na dachu z widokiem na Barcelonę. Do dyspozycji są mniejsze lub większe wspólne sypialnie oraz niedrogie pokoje dwuosobowe. Hostel ma do tego bardzo dogodne położenie, blisko Sagrada Familia oraz stacji metra. Wszędzie można dotrzeć bardzo szysbko. Bez wątpienia to jeden z najlepszych tanich noclegów w Barcelonie.

Dostępność, ceny, rezerwacja

Buba House

Buba House

Witaj w Buba House! Darmowe śniadanie, darmowa kawa i herbata przez cały dzień, bliskość największych atrakcji turystycznych, czyste pokoje wieloosobowe lub prywatne pokoje jedno- lub dwuosobowe - to tylko niektóre cechy tego miejsca, które sprawiają, że warto zatrzymać się właśnie w Bubba House. Hostel położony jest blisko wielu atrakcji turystycznych Barcelony oraz bardzo blisko stacji metra.

Dostępność, ceny, rezerwacja

360 Hostel Barcelona

360 Hostel Barcelona

To obiekt cieszący się dobrymi opiniami gości. Jest to typowy hostel, więc znajdziemy wyłącznie wspólne sypialnie (zresztą w bardzo dobrej cenie). Hostel posiada bardzo dobrze wyposażone miejsca do wspólnego użytku i integracji (w tym kuchnię). Położenie w centrum Barcelony (w pobliżu Plaza Catalunya) to dodatkowa zaleta czyniąca ten hostel świetnym wyborem dla osób odwiedzających Barcelonę.

Dostępność, ceny, rezerwacja
Wszystkie tanie noclegi w BarcelonieTanie noclegi w Barcelonie

W Barcelonie akurat nie można narzekać na niedostatek noclegów ekonomicznych. Cały problem polega na tym, że ceny noclegów w Barcelonie akurat są na tyle wysokie, że dla polskiego turysty tanie noclegiw Barcelonie okazują się wcale nie takie tanie. Mamy za to do wyboru naprawdę ogrom hosteli, hostali i pensjonatów. Pokój dwuosobowy można często dostać za trochę więcej niż 100 zł. Plusem jest to, że wiele z tych tanich obiektów znajduje się w centrum miasta, blisko Plaza Cataluna czy alei La Rambla. Dzięki temu, można bardzo łatwo dojść do wielu atrakcji turystycznych

Barcelona jest odwiedzana często przez rzesze ludzi młodych z całego świata. Hostele często są przepełnione. Oczywiście należy zdawać sobei z tego sprawę i jeśli szukamy tańszego noclegu, ale chcemy mieć trochę spokoju, może warto zainteresować się tańszym hotelikiem, typu nie hostel. Poznamy je najczęściej po tym, że nie mają one pokojów wieloosobowych i wspólnych kuchni. Tak czy inaczej, to jest Hiszpania, więc od rozrywki, hałasu i wrzawy nie uciekniemy...


 

Copyright oHostele.pl © 2012-2015. All rights reserved.