Hostele na świecie

Hostele w WiedniuHostele w Wiedniu

Odkryj Wiedeń, miasto pełne historii i kultury. Przygotowaliśmy zestawienie najlepszych hosteli w Wiedniu.

Tanie noclegi w LondynieTanie noclegi w Londynie

Londyn posiada jedną z najlepszych i najbogatszych bazę hosteli w Europie.

Tanie spanie w Barcelonie

Stolica Katalonii jest bardzo często odwiedzana przez turystów. Noclegi nie należą tu do najtańszych...

Tanie noclegi w Berlinie

Stolica Niemiec oferuje bardzo bogatą bazę noclegową. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Paryż

Jeśli szukasz noclegu w Paryżu, niecznie sprawdź naszą listę polecanych hosteli.


Polecane hostele i tanie noclegi w Liverpoolu

Hatters Liverpool

Hatters Liverpool

Zlokalizowany w centrum Liverpoolu, tani hostel oferuje noclegi w pokojach wieloosobowych oraz w osobnych pokojach dwuosobowych i innych. W cenie goście otrzymują pościel oraz mają zapewnione bezpłatne śniadania. Goście chwalili ten hostel przede wszystkim za dogodne położenie w centrum Liverpoolu, ciekawą okolicę, miła atmosferę w hostelu oraz bardzo pomocną i uprzejmą obsługę. Wadą jest tylko internet, za który trzeba płacić.


Dostępność, ceny, rezerwacja
Bankhall Hotel

Bankhall Hotel

Hostel jest położony około 6 min. transportem publicznym od centrum Liverpoolu. Oferuje najtańsze noclegi w Liverpoolu w pokojach dwu- lub trzyosobowych. W cenie jest bezpłatny internet, darmowe śniadanie, możliwość korzystania z darmowej herbaty przez cały dzień oraz kuchnia. Jeden z najlepszych ekonomicznych hoteli w Liverpoolu.


Dostępność, ceny, rezerwacja
The Old Dairy

The Old Dairy

Ekonomiczny pensjonat położony jakieś 10 minut autobusem od centrum Liverpoolu. Autobusy kursują co parę minut z pobliskiego przystanku. Posiada bardzo czyste i bezpieczne niedrogie pokoje. Pensjonat oferuje w cenie zakwaterowania bezpłatne śniadanie oraz pościel i ręczniki. Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażone kuchnia. Jest też darmowy bezprzewodowy internet.


Dostępność, ceny, rezerwacja
Railway Hotel

Railway Hotel

Rodzinny hotel, ok. 2 km od centrum Liverpoolu. Hotel oferuje niedrogie pokoje 1-3 osobowe wyposażone w bezprzewodowy internet. Zaletą tego obiektu jest czystość oraz dbałość o klienta. Należy też wspomnieć o dobrej komunikacji z innym częściami Liverpoolu.


Dostępność, ceny, rezerwacja
Wszystkie tanie noclegi w Liverpoolu


Tanie noclegi w Liverpoolu

Na naszej liście tanich noclegów w Liverpoolu prezentujemy popularne hostele, tanie pensjonaty i niedrogie hotele. Większość z ekonomicznych obiektów położonych jest poza ścisłym centrum miasta, jednak do centrum Liverpoolu można bardzo łatwo dostać się za pomoca publicznego transportu.

Liverpool, ogłoszony w 2008 roku europejską stolicą kultury przyciąga rzesze turystów. Należy jeszcze pamiętać tylko, że w okresie wysokiego sezonu, a szczególnie w okolicach ważnych wydarzeń sportowych (meczy piłkarskich) nocleg należy zarezerwować z pewnym wyprzedzeniem.


 

Copyright oHostele.pl © 2012-2018. All rights reserved.