Hostele na świecie

Hostele w WiedniuHostele w Wiedniu

Odkryj Wiedeń, miasto pełne historii i kultury. Przygotowaliśmy zestawienie najlepszych hosteli w Wiedniu.

Tanie noclegi w LondynieTanie noclegi w Londynie

Londyn posiada jedną z najlepszych i najbogatszych bazę hosteli w Europie.

Tanie spanie w Barcelonie

Stolica Katalonii jest bardzo często odwiedzana przez turystów. Noclegi nie należą tu do najtańszych...

Tanie noclegi w Berlinie

Stolica Niemiec oferuje bardzo bogatą bazę noclegową. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Paryż

Jeśli szukasz noclegu w Paryżu, niecznie sprawdź naszą listę polecanych hosteli.


Polecane hostele w Londynie

100

Astor Museum Inn

Ten hostel wygrywa niemal w każdej konkurencji. Położony jest tuż obok British Museum, czyli własciwie w samym centrum Londynu, blisko wszystkiego. Panuje tu świetna atmosfera. Na uwagę zasługuje bardzo obfite śniadanie wliczone w cenę - jedzenie jest nielimitowane. Poza tym do dyspozycji gości jest przytulna sala telewizyjna i bezprzewodowy internet. Na dodatek cena jest bardzo atrakcyjna, ale tylko przy rezerwacji za pośrednictwem poniższego linku.

Dostępność, ceny, rezerwacja

Hostel at Piccadilly Guest House

Bardzo ciekawa propozycja noclegu w Londynie, ale uwaga tylko dla kobiet. Ten żeński hostel zlokalizowany jest w sercu Londynu, w pobliżu dzielnicy Soho, Green Park i Picadilly Circus. Posiada sypialnie wieloosobowe. Bezprzewodowy internet jest darmowy dla wszystkich gości. W cenę wliczona jest pościel. Za ręcznik należy dodatkowo zapłacić.

Dostępność, ceny, rezerwacja

PubLove @ The Green man, Paddington

The Green Man

Położony w centralnej części Londynu, w odległości krótkiego spaceru m.in. od Hyde Parku czy Oxford Street, hostel oferuje tanie i czyste noclegi oraz tradycyjny angielski bar czynny 24 godziny na dobę. W cenę wliczone jest śniadanie, bezprzewodowy internet, oraz pościel. Pokoje posiadają schowki. Przechowalnia bagażu dostępna jest nieodpłatnie.

Dostępność, ceny, rezerwacja

Travel Joy Hostels

Travel Joy Hostels

Hostel dysponuje wspólnymi sypialniami 8- i 12-osobowymi. Położony jest w miarę blisko centrum Londynu. Cena za nocleg oscyluje wokół 100 zł za osobę. W cenie mamy jednak wliczone śniadanie. Hostel oferuje wiele rozrywek dla gości (zwiedzanie pubów). Goście mogą też cały czas korzystać z zestawu do przyrządzania kawy.

Dostępność, ceny, rezerwacjaTanie noclegi w Londynie

Żeby znaleźć tani nocleg w Londynie, najlepiej udać się do centralnej części miasta. Trzeba zdawać sobie sprawę, że Londyn to ogromna metropolia. Bardzo łatwo można znaleźć noclegi bardzo tanie, ale położone z dala od centrum. Należy jednak pamiętać o tym, że choć londyńskie Tube (metro) jest bardzo niezawodne i czybkie, to jednak może się okazać, że oszczędność poczyniona na noclegu, zostanie zniwelowana przez drogie bilety. Warto też wziąć pod uwagę czas potrzebny na dojazd do centrum.

Z tych powodów na naszej stronie polecamy hostele w Londynie, z których można spokojnie dojść pieszo do najważniejszych atrakcji.

Tanie noclegi w Londynie znajdziemy najczęściej w hostelach, które oferują zarówno pokoje prywatne jak i wypialnei wieloosobowe. W wielu z nich zatrzymują się ludzie z całego świata. Atmosfera jest bardzo towarzyska. Jest też z reguły bardzo bezpiecznie. Wiele hosteli posiada schowki. Najlepiej wziąć własną kłódkę, ponieważ czasami trzeba płacić za wynajem kłódki do schowka.


 

Copyright oHostele.pl © 2012-2015. All rights reserved.