oHostele.pl - Strona główna

Hostele na świecie

Hostele w WiedniuHostele w Wiedniu

Odkryj Wiedeń, miasto pełne historii i kultury. Przygotowaliśmy zestawienie najlepszych hosteli w Wiedniu.

Tanie noclegi w LondynieTanie noclegi w Londynie

Londyn posiada jedną z najlepszych i najbogatszych bazę hosteli w Europie.

Tanie spanie w Barcelonie

Stolica Katalonii jest bardzo często odwiedzana przez turystów. Noclegi nie należą tu do najtańszych...

Tanie noclegi w Berlinie

Stolica Niemiec oferuje bardzo bogatą bazę noclegową. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Paryż

Jeśli szukasz noclegu w Paryżu, niecznie sprawdź naszą listę polecanych hosteli.


Polecane hostele i tanie noclegi w Manchesterze

Hatters at Hilton Chambers

Hatters at Hilton Chambers

Jeśli poszukujesz taniego noclegu w Menchasterze, warto zainteresować się tym hostelem. Niedawno wyremontowany, położony w centrum miasta oferuje bardzo niedrogie sypialnie wieloosobowe (6-10) osób. Warto dodać, że w cenie noclegu jest śniadanie oraz kawa i herbata prez cały dzień. Otoczenie jest w porządkum, obsługa na dobrym poziomie, a pokoje bardzo czyste.


Rezerwacja noclegu w Hatters at Hilton Chambers
The Hatters

The Hatters

Prawdopodobnie najlepszy hostel w Manchesterze i to zarówno jeśli chodzi o dobrą cenę, jak i położenie oraz wyposażenie. Oferuje czyste pokoje wieloosobowe, darmowe WiFi, śniadania wliczone w cenę noclegu oraz kuchnię. Hostel posiada też bardzo miłą wspólną salę oraz pokój telewizyjny. Spodobają wam się też na pewno darmowe tosty dostępne 24 godziny na dobę.


Rezerwacja noclegu w The Hatters
YHA Manchester

YHA Manchester

tutaj znajdziesz bardzo tanie pokoje we wspólnych salach oraz niedrogie pokoje prywatne (z łazienkami). Niestety śniadanie tutaj jest dodatkowo płatne, podobnie jak ręczniki i internet. Pod tym względem wskazane wyżej hostele wychodzą w sumie taniej.


Rezerwacja noclegu w YHA Manchester
Hotel Inn Manchester

Hotel Inn Manchester

Tańszy niż każdy inny hotel w Menchesterze - to główny powód, dla którego najczęściej tyruści wybierają właśnie ten obiekt. Do tego jego niewątpliwą zaletą jest dobra lokalizacja. Cena oczywiście sprawia, że nie możemy się tu spodziewać luksusów, ale przynajmniej można się wyspać.


Rezerwacja noclegu w YHA Manchester
Wszystkie tanie noclegi w Manchesterze


Tanie noclegi w Manchesterze

Manchester oferuje szeroki wybór tanich noclegów. Sa to zarówno opisywane tutaj hostele, jak też niedrogie hotele, pensjonaty i apartamenty. Manchester staje się coraz bardziej popularny wśród turystów, powoli zostawiając w przeszłości swoją reputację brudengo miasta przemysłowego. Obecnie także coraz więcej Anglików dostrzega uroki miasta, a wielu przeprowadziło się tu na stałe z Londynu.

Manchester jst wielkim miastem, więc wybierając nocleg, trzeba wziąć pod uwagę przede wszystkim możliwości transportu. Tani nocleg w pobliżu węzła komunikacyjnego lub choćby przystanku autobusowego powinien jednak rozwiązać problem z dotarciem do wszystkich interesujących miejsc. Manchester jest bezpiecznym miastem, ale osobna uwaga należy się dniom, kiedy rozgrywane są w Manchesterze Derby. O ile nie jesteś zapalonym kibicem z jasnym poglądem na sprawę, lepiej wtedy pozostać w hotelu niż przebywać w barach czy na ulicach.


 

Copyright oHostele.pl © 2012-2018. All rights reserved.