Hostele na świecie

Hostele w WiedniuHostele w Wiedniu

Odkryj Wiedeń, miasto pełne historii i kultury. Przygotowaliśmy zestawienie najlepszych hosteli w Wiedniu.

Tanie noclegi w LondynieTanie noclegi w Londynie

Londyn posiada jedną z najlepszych i najbogatszych bazę hosteli w Europie.

Tanie spanie w Barcelonie

Stolica Katalonii jest bardzo często odwiedzana przez turystów. Noclegi nie należą tu do najtańszych...

Tanie noclegi w Berlinie

Stolica Niemiec oferuje bardzo bogatą bazę noclegową. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Paryż

Jeśli szukasz noclegu w Paryżu, niecznie sprawdź naszą listę polecanych hosteli.


Polecane hostele i tanie noclegi w Poznaniu

Poco Loco Hostel Poznań

Poco Loco Hostel

Położony w centrum Poznania, na modnej ulicy Taczaka, skąd blisko zarówno do popularnych pubów jak i do największych atrakcji Poznania, ten nowoczesny hostel został stworzony przez podróżników dla podróżników. Ceny noclegów są bardzo przystępne. Na uwagę zasługuje oryginalny wystrój pokoi oraz nowe wyposażenie. Obsługa pomaga znaleźć ciekawe miejsca oraz tworzy doskonały nastrój.


Dostępność, ceny, rezerwacja
Very Berry Hostel

Very Berry Hostel

Położony 2 minuty od Starego Rynku hostel może poszczycić się idealną lokalizacją w samym centrum miasta. Co prawda jest tu trochę hałaśliwie, ale za to wszędzie blisko. Hostel dysponuje wspólnymi pokojami 6- i 8-osobowymi, a także wieloma pokojami prywatnymi, w tym także z prywatną łazienką. W cenie noclegu wliczone jest śniadanie, darmowy dostęp do internetu, darmowa kawa i herbata, ręcznik oraz pościel. Goście chwalą ten hostel za świetne położenie oraz doskonałą atmosferę.


Dostępność, ceny, rezerwacja Wszystkie tanie noclegi w Poznaniu


Tanie noclegi w Poznaniu

Poznań to miasto o dość skondensowanym i zwartym centrum. Większość hosteli znajduje się w niewielkiej odległości od Starego Rynku. Mimo bardzo doskonałego położenia ceny tych centealnie położonych noclegów nie są przesadnie wysokie.

Wiele poznańskich hosteli znajduje się w dzielnicy Jeżyce. To oryginalna dzielnica Poznania, z wieloma starymi kamienicami, tradycyjnym targiem, hipsterskimi kawiarniami oraz swoistym klimatem. Dojazd tramwajem do centrum zajmuje stąd niecałe 10 minut, ale można też z powodzeniem dojść piszo.

Jeśli ktoś szuka noclegu na krótszy lub dłuższy pobytw Poznaniu, to hostel wydaje się najlepszą propozycją. Ceny noclegów w hostelach w Poznaniu pozwalają na poczynienie znacznych oszczędności w porównaniu do hoteli. Hosteli w Poznaniu jest przy tym obecnie już tak dużo, że każdy znajdzie coś dla siebie.


 

Copyright oHostele.pl © 2012-2018. All rights reserved.