Hostele na świecie

Hostele w WiedniuHostele w Wiedniu

Odkryj Wiedeń, miasto pełne historii i kultury. Przygotowaliśmy zestawienie najlepszych hosteli w Wiedniu.

Tanie noclegi w LondynieTanie noclegi w Londynie

Londyn posiada jedną z najlepszych i najbogatszych bazę hosteli w Europie.

Tanie spanie w Barcelonie

Stolica Katalonii jest bardzo często odwiedzana przez turystów. Noclegi nie należą tu do najtańszych...

Tanie noclegi w Berlinie

Stolica Niemiec oferuje bardzo bogatą bazę noclegową. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Paryż

Jeśli szukasz noclegu w Paryżu, niecznie sprawdź naszą listę polecanych hosteli.


Polecane hostele i tanie noclegi w Warszawie

Castle Inn by Oki Doki

Castle Inn by Oki Doki

To świetny nocleg położony na Starówce. Mamy tu do dyspozycji pokoje z łazienkami. Największą zaletą tego niewielkiego hotelu jest położenie. Znajduje się on w centrum Starego Miasta, w historycznym budynku z XVI wieku. Stąd jest to dobry wybór dla osób, które zamierzają zwiedzać historyczne centrum Warszawy i okolice. W hotelu spotkamy wiele turystów z zagranicy - międzynarodowa atmosfera gwarantowana. No i trzeba dodać - jak na tę fantastyczną lokalizację - ceny są bardzo przystępne.


Dostępność, ceny, rezerwacja
Chillout Hostel

Chillout Hostel

Hostel położony blisko dworca centralnego w Warszawie. Goście do dyspozycji mają tanie pokoje wieloosobowe oraz pokoje prywatne ze wspólną łazienką. Ceny w okolicach 50 zł za osobę. Okolica jest dość ciekawa, stosunkowo blisko hostelu znajdują się kluby, restauracje i kawiarnie. Śniadanie wliczone w cenę noclegu.


Dostępność, ceny, rezerwacja
CityHostel Warsaw

CityHostel Warsaw

Hostel położony przy Rynku Nowego Miasta, w bardzo ciekawej historycznej okolicy. Do dyspozycji mamy tu bepłatny internet bezprzewodowy, w cenie jest pościel i ręcznik. Noclegi w salach wieloosoowych już od 50 zł za noc za osobę (w zależności od sezonu).


Dostępność, ceny, rezerwacja
Moon Hostel

Moon Hostel

Trudno pobić lokalizację tego hostelu - znajduje się na modnej ulicy Foksal, tuż przy Nowym Świecie, w samym centrum Warszawy. Doskonałe miejsce zarówno jako baza na zwiedzanie miasta jak też czerpanie uroków z jego nocnego życia - w pobliżu wiele barów, restauracji, klubów. Sam hostel jest bardzo czysty, zadbany, nowoczesny i spokojny. Cena bardzo korzystna.


Dostępność, ceny, rezerwacja Wszystkie tanie noclegi w Warszawie


Tanie noclegi w Warszawie

W Warszawie nie ma problemu ze znalezieniem taniego noclegu. Pytanie, które trzeba postawić to: w którym miejscu się zatrzymać. Warszawa jest miastem w miarę dużym i choć wszędzie dość łatwo dojechać, to czasami zabiera to trochę czasu.

Wybór hosteli, tanich pensjonatów i hotelików w Warszawie jest spory ze względu na licznych turystow zagranicznych odwiedzających miasto. Najtańszy nocleg to oczywiście hostel i sala wieloosobowa, ale warto się rozejrzeć także za tanimi pokojami z łazienką, które czasami są niewiele droższe niż nocleg w hostelu.

Okolice Starego Miasta są najlepszym miejscem, żeby poszukać noclegu, szczególnie, jeśli wybieramy się w celach turystycznych. Nie ma nic lepszego niż długie spacery po warszawskiej Starówce w otoczeniu turystów z całego świata. Jeśli natomiast wybieramy się w konkretnym celu, najlepiej poszukać noclegu blisko miejsca zainteresowania.


 

Copyright oHostele.pl © 2012-2018. All rights reserved.